$62.94


Feeds 2 adults for 3 days or 1 person with leftovers!

  • Recipes change weekly
  • We take care of the shopping and measuring
  • Subscription plan available - Don't miss a week!
  • Manage your subscription, pause your orders, cancel at any time

$107.88


Feeds 4 adults for 3 days!

  • Recipes change weekly
  • We take care of the shopping and measuring
  • Subscription plan available - Don't miss a week!
  • Manage your subscription, pause your orders, cancel at any time

$25.50


Provides 1 child 3 lunches each week!

  • Choose from the options available to create the perfect set of 3 lunches each week!
  • Your child will receive all the necessary food groups for a balanced and nutritious lunch
  • Subscription plan available - Don't miss a week!
  • Manage your subscription, pause your orders, cancel at any time